Apie mus

Ieva Girdvainienė

Baigusi akušerijos studijas 2009m. pradėjau dirbti “Vilniaus gimdymo namuose” akušere, toliau tęsiau studijas LSMU slaugos katedroje. Šiuo metu dirbu VGN. Toliau studijuoju M. Riomerio universitete sveikatos politikos magistrantūroje. Esu Lietuvos akušerių sąjungos ir Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultacijos asociacijos narė.

Gyvenime kiekviena moteris turi savitą motinystės išgyvenimo jausmą. Man kūdikis – tai meilė, tapusi matoma. Todėl pasirinkusi studijuoti akušeriją visada esu apsupta meilės. Stažuojantis pasaulyje supranti, kad gimties stebuklas vyksta taip pat, tačiau skiriasi medikų požiūris. Mano tikslas, kad gimstant naujam žmogučiui ore pleventų meilė ir pasitikėjimas.

Man tapus mama, teorija teko patikrinti praktiškai. Nesitikėjau, kad ši dovana atneš laimę pradėti mokytis iš naujo, sutikti daug naujų nuostabių žmonių, išmokti dalytis mažu, kentėti ir džiaugtis smulkmenomis. Gimus dukrytei sunkiausia – bet ir įdomiausia – buvo permąstyti savo pasaulėžiūrą ir vertybes, nes daugelis dalykų, ką iki tol žinojau apie vaikus ir motinystę, pasirodė nebetinkama ir nevertinga. Norėdama pasidalinti tuo pradėjau vesti mokymus besilaukiančioms šeimoms. Vėliau atsiradus poreikiui pradėjau teikti individualias konsultacijas, pagalbą žindyvėms.

Na ir pabaigai norėčiau išduoti mažytę paslaptį kodėl gandras juodas?

Gimus dukrytei buvau pažadėjusi ir toliau vesti mokymus. Jau pirmąjį mėnesį vyrui su mažyle teko pasilikt vieniems. Kartą, kai ilgėliau užtrukau paskaitoje atsakinėdama į nesibaigiančius nėštukių klausimus, lėkiau namo, o galvoje sukosi viena mintis, jog vyras mamos pienelio neturi ir jie abu turbūt supykę laukia manes. Atidarius namų duris mane pasitiko besišypsantis vyras ir jauki tyla namuose. Tai kurgi mano dukrytė? Ji jaukiai snaudė lopšyje klausydama tiesioginės transliacijos iš juodojo gandro lizdo. Nuo to karto juodasis gandras tapo mūsų šeimos bičiulis savo ulbėjimu užliuliuojantis mažylę.

Agnė Ramaslauskaitė

Labai malonu prisijungti prie GANDRO LIZDO įkūrėjos Ievos ir padėti šeimoms ne tik susukti sveiką lizdą, bet ir palaikyti visų šeimos narių sveikatą fiziniu aktyvumu bei masažais.

Esu kineziterapeutė Agnė ir jau šešerius metus dirbu su įvairiais žmonėmis, mokydama, supažindindama juos su fiziniu aktyvumu bei jo nauda, taip pat atlieku ir masažus. Masažai bei fizinė veikla – tai du puikūs keliai, kurie veda į sveiką šeimą, todėl labai džiaugiuosi, jog buvau pakviesta dalyvauti "Gandro lizdo" veikloje, kaip kineziterapeutė. Šiuo metu gilinu savo žinias tęsdama papildomas kineziterapijos studijas, domiuosiu papildomąja ir alternatyviąja medicina. Pastaruosius metus vedu grupinius ir individualius užsiėmimus, mankštas besilaukiančioms mamoms, padedu moterims pradėti mankštintis po gimdymų, supažindinu bei mokau dubens dugno raumenų pratimų. Neužmirštame ir mažylių, atlieku mankšteles bei masažus, kad kūdikiai augtų stipresni ir sveikesni.